Firemní, sportovní a jiné akce
Sport – odvěká zábava pro malé i velké, mladé i staré, muže, ženy a děti… prostě pro každého. Dokáže vždy vytvořit zajímavé a napínavé okamžiky s tou správnou euforií.
A právě to se snažím zachytit svým objektivem – tu památku na sportovní zážitek.

Nejvíce mne baví fotit na golfových hřištích a závodištích pro koně, avšak nebráním se jakémukoli druhu sportu (snad jen těm nad, na a pod hladinou vody…na to nemám vybavení, zatím 🙂 ).
Budu ráda u akce, ať sportovní nebo kulturní či jinak společenské, kterou pořádáte Vy nebo Vaše společnost, pokaždé se najde vhodný okamžik zralý na to správné zachycení a zvěčnění.

A to je ta správná výzva a úkol pro mne.

zamluvte si termín

Informace k focení

Ráda nafotím Vás samotných při sportovní akci, při sportu, který máte rádi. Zaměřuji se i na skupinové fotografie, fotografie týmů, kde je vidět AKCI, pot a adrenalin,

Pokud mne pozvete na akci, kterou pořádáte, záleží vždy na domluvě a Vaší představě.

Kde fotím
► vždy je to o domluvě s objednatelem.

Cena a co za danou částku obdržím
► cena sportovní fotografie se odvíjí od hodinové mzdy, která činí 500,- Kč/ hodina (focení + úprava fotek v PC)
► v hodinové ceně je: focení sportovní události, sportovní akce, na které se předem domluvíme, úprava fotografií pro celek a následný detail a převedení do *jpg formátu
► po úpravě fotografií obdržíte požadovaný a dohodnutý počet velkoformátových fotografií v digitální podobě připravených k tisku či na web (nutné přesně zadat zakázku)
► za poplatek 150,- Kč fotografie na CD disku, které Vám budou osobně předány, či zaslány přes Českou poštu za poplatek 80,- Kč na uvedenou adresu
► v případě převedení fotek do černobílé podoby příplatek za každou upravenou fotku 100,- Kč

► ZDARMA budete mít po dobu 1roku na webovém portále uložené své fotografie, pod heslem na další sdílení s obchodními přáteli.

Obchodní podmínky

Prosím o prostudování obchodních podmínek platných od 1.9.2019