portrétová fotografie
Zachytit jak se měníme, jak rosteme, jak dospíváme, zachytit tu lásku, přátelství, krásu –  to je ten moment, pro který jsem se rozhodla fotografovat, malovat světlem. Je to kouzlo okamžiku, které nebude nikdy zapomenuto. Stala jsem se fotografkou, abych mohla zachytit na věčnost jak mé děti rostou, jak se mění a zde Vám nabízím být  i Vaším osobním rodinným fotografem, který zde bude pro Vás v kterékoli době, při Vašich rodinných oslavách, narozeninách. Stanu se součástí Vašeho světa a Vy se tak nebudete již nikdy stydět stát před objektivem.   Fotím i BUSINESS PORTRÉTY.

zamluvte si termín

Informace k focení

Mám ráda především focení v exteriéru. Příroda je zde vidět ve své přirozenosti, nabízí mnoho různých foto-pozadí – léto, jaro, podzim, zima. Její barevnost nezná konce a proto toto focení upřednostňuji. Exteriér je vhodný především pro focení jednotlivců, párů, rodin s dětmi, či focení samotných dětí. Děti jsou zde své a nervozita a upjatost po seznámení se se mnou, za chvíli odejde.

Kde fotím
► ráda fotím ve staré Praze, ale máte-li nějaké místečko, které milujete, kde se cítíte přirozeně, nebráním se po domluvě žádné lokalitě a tématu

Jak se na focení obléci
► jde především o to, na jakém tématu jsme se domluvili, veškerý outfit dopředu doladíme a domluvíme
►v oblečení byste se měli především cítit přirozeně a dobře

Cena a co za danou částku obdržím
► 60-90minut focení v exteriéru
► v digitální podobě 15 ks upravených velkoformátových fotografií, připravených k tisku či na web
► za poplatek 150,- Kč fotografie na CD disku, které Vám budou osobně předány, či zaslány přes Českou poštu za poplatek 80,- Kč na uvedenou adresu
► v případě převedení fotek do černobílé podoby příplatek za každou upravenou fotku 100,- Kč

♥ Cena za portrétní fotografie 2.600,- Kč ♥
♥ Cena za rodinné focení 2.500,- Kč ♥
♥ Cena pro pár 2.500,- Kč ♥

► ZDARMA budete mít po dobu 1roku na webovém portále uložené své fotografie, pod heslem na další sdílení s přáteli, rodinou.

► BUSINESS PORTRÉTY – nabízím focení Vašich zaměstnanců přímo ve Vaší kanceláři. Ceny již od 1 500 Kč za 3ks fotografií (platí pro vícečetné skupiny). Pro úplnou nabídku mě prosím kontaktujte.