Až teprve naše společná láska mi ukázala, co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznal, co to znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láska opětována. W. Shakespeare

Ona & On

Ona

žena

Ona byla krásná, pracovitá a milá a chtěla, aby to někdo ocenil. Dlouho nikoho nemohla najít – vše to bylo velice povrchní … pak se to stalo, ani nevěděla jak. Zamilovala se a uvnitř věděla, že to je ten pravý – muž, který ji jistě bude bránit, chránit a celý život milovat jen jí.

on

muž

On byl plný sil, byl drzý, povýšený a nevěděl, co se životem. Pak jí poznal – byla to láska na první pohled. Z drzého a povýšeného muže se stal muž, milují ženu, obdivující její krásu a moudrost. 
Základem dobré svatební fotografie je správné a včasné naplánování. Před samotným svatebním dnem preferuji osobní setkání s budoucími manželi, kde si společně naplánujeme časový harmonogram a požadavky a hlavně se seznámím s místem, kde se bude Váš velký den odvíjet.
V případě, že budu pozvána nafotit Vaši svatbu mimo Prahu či Plzeń, je nutné zajistit pro mě a mého asistenta ubytování s jídlem. 
V případě, že se rozhodnete pro mé služby bude Vám automaticky zaslána Smlouva a po dokončení díla následná faktura.