Těhulky

Těhotenství je vedle mateřství nejkrásnější období každé ženy. Je plné nových prožitků, měnícího se těla a nezapomenutelného pocitu, že ve Vás roste nový život. Ráda pro Vás zachytím každou etapy rostoucího bříška. Dopřejte si zachytit tyto vzácné okamžiky jak do Vašeho alba, tak alba Vašeho nenarozeného děťátka. Zachyťme spolu Váš společný život před narozením. Spolupracovat spolu můžeme dle Vašeho přání i při porodu či po narození na tzv. NewBorn.

zamluvte si termín

Informace k focení těhulek

Upřednostňuji především focení v exteriéru. Příroda je zde vidět ve své přirozenosti, nabízí mnoho různých foto-pozadí – léto, jaro, podzim, zima. Její barevnost nezná konce a proto toto focení upřednostňuji.

Kde fotím
► ráda fotím ve staré Praze, ale máte-li nějaké místečko, které milujete, kde cítíte přirozeně nebráním se po domluvě žádné lokalitě a tématu

Jak se na focení obléci
► jde především o to, na jakém tématu jsme se domluvili, veškerý outfit dopředu zkonultujeme
►v ovblečení byste se měli především cítit přirozeně a dobře

Cena a co za danou částku obdržím
► 60-90minut focení v exteriéru
► v digitální podobě 15-20 ks upravených velkoformátových fotografií
►za poplatek 150,- Kč fotografie na CD disku, které Vám budou osobně předány, či zaslány přes Českou poštu za poplatek 80,- Kč na uvedenou adresu
► v případě převedení fotek do černobílé podoby příplatek za každou upravenou fotku 100,- Kč

♥ Cena 2.300,- Kč ♥

► ZDARMA budete mít po dobu 1roku na webovém portále uložené své fotografie, pod heslem na další sdílení s přáteli, rodinou.