nejdůležitější informace

přijedu za vámi

Kamkoli za Vámi velice ráda přijedu. V Praze je cesta zdarma, mimo okres Prahy účtuji 10 Kč/km. Jinak záleží na velikosti zakázky a je možné, že při osobním pohovoru se domluvíme úplně jinak.

focení

Na každé focení je nutné něco jiného, jiné oblečení, jiné detaily. Nutné vše promyslet a probrat. Prosím vás o přečtení obchodních podmínek, které naleznete ZDE.

vše probereme u kávy

Důležité věci, svatba, akce jak sportovní, tak firemní je nutné probrat do detailů, aby ani jedna strana pak nebyla překvapena... a kde jinde, než v dobré kavárně nebo cukrárně.

fotografie

Fotografie tvořím co nejrychleji - baví mě to vyvolávání, hledání vhodných filtrů, postprodukce a vše kolem fotografie, takže se nemusíte vůbec bát, že byste fotky měli třeba až za měsíc. Většinou je to u menších zakázek do tří dnů, u svateb tam si nechávám 14 dní - raději.

recenze

Mezi svatebními fotografy jsme si vybrali Blanku, protože se nám líbila barevnost jejích fotek. Na schůzce jsme zjistili, že jsme na stejné vlně a hned jsme věděli, že je náš člověk 🙂 Předsvatební i svatební focení jsme si moc užili, vše bylo přirozené a užili jsme si u toho srandu 🙂 Blance patří velký dík za krásné fotky a super atmosféru při focení!
svatební focení
Luděk
Děkuji za krásné focení, mohu jenom doporučit, velká zábava při focení, profesionální přístup a také velká různorodost fotek. S přítelkyní jsme si to užili a jsme spokojeni s výslednými fotkami. Těším se na další focení
Vítek
Moc milá, obětavá paní fotografka. Moc hezké fotky! V případě, že budeme chtít nějaké jiné profilovky, tak se určitě vrátíme!
Zdislava a JanMilá, obětavá a hravá fotografka, se kterou se člověk nenudí. Její práce je profesionální zároveň s lidským přístupem. Do ničeho nenutí a vždy se snaží dosáhnout maxima, aby byly obě strany spokojené. Nádherné fotky! Vřele doporučuji!
focení pohádka
Lim
spokojennost 100%
rychlost 100%
příjemná atmosféra 100%
sleva na další focení 100%

najdete mne na

BM foto

Napište mi

BM foto

Czech republic

Kontakt

info@bmfoto.eu
+420 724 090 783

error: TO NE!!!