portrétová fotografie, BMfoto.eu

Černobílá krása

Miluji černobílou fotografii, žádná jiná ve mě neprobouzí tolik emocí, nevtáhne do děje a neposadí na zadek jako fotografie černobílém provedení. Zasáhne přímo cíl a já se musím soustředit jen na zachycený děj, emoci, bez rozptylování pozornosti barevnou scénou.

barevná krása

Fyzikální princip barevné fotografie poprvé předvedl James Clerk Maxwell v Londýně 17. května 1861. Promítl na plátno současně tři černobílé snímky barevné řádové stuhy přes červený, zelený a modrý filtr, které byly předtím exponovány přes filtry stejných barev.[1][2] Prokázal tak princip aditivního míchání barev. Ve skutečnosti však byla použitá exponovaná fotocitlivá emulze necitlivá na červenou barvu. Místo červené byla na snímku přes červený filtr exponována okem neviditelná ultrafialová část spektra. Prakticky však byla tato technika kvůli své komplikovanosti nepoužitelná. Dnes si bez barevné fotografie neumíme představit fotoalbum či galerii v mobilu.

“S láskou k fotografii a s citem pro detail zachytím Vaši přítomnost pro budoucnost Vaší i Vašich dětí. .”

Portrétová fotografie je nejsložitější fotografií - všichni se chceme líbit a je tedy na fotografovi a Vás jako modelech, i když si tak nepřipadáte, vzájemné spolupráce a tolerance. Důležité je také vědět, co ode mne jako od fotografa požadujete a potřebujete; mezi důležitými informacemi v první řadě je přesně sdělit Váš požadavek, Vaše přání. Nemáte-li požadavek a přání, pak nastupuje kreativita fotografa a Vám nezbývá než mi důvěřovat a věřit, že se věc povede.
portrét
Blanka Musílková

steampunk

Kdo by neznal Steampunk! Originální subžánr na pomezí sci-fi a fantasy, který má kořeny v 80. letech. Od té doby vstoupil nejen do literatury, hudby, filmu, PC her, ale také do světa módy. Pro někoho je steampunk životním stylem! Steampunkové oblečení kombinuje dobovou módu z viktoriánské éry, punk a nejrůznější technické a fantasy doplňky. Ponořte se do světa viktoriánské Anglie, fantaskních parních strojů nebo do naší nabídky! I já měla období, že jsem chtěla vlastnit aspoň kousek, část z oblečení z tohoto žánru. Jsem ráda, že jsou mezinámi nadšenci, kteří tento žánr podporují a udržují.

Kostel sv. Jiří v Lukové

V dřevěných lavicích restaurovaného kostela tiše sedí desítky bíle oděných postav. Nemluví. Se skloněnými hlavami se tiše modlí k Bohu. Nedýchají. Ani vzduch se nepohne. Jedná se o sochy připomínající věřící obyvatele, kteří ve vesnici dřív žili. Tento kostel, když jsem ho viděla jsem musela navštívit. Kouknete-li se pořádně, na jedné fotce s názvem POSLEDNÍ SOUD mě uvidíte 6x (to je tak, když Vám modelka na poslední chvíli odřekne).  

Živé sochy

Fascinují a dech beroucí Festival Živých soch, který se konal v Příbrami roku 2018 jsem musela jako fotografka opravdu navštívit. Krásné sochy, líčení, úžasné kostýmy. Doporučuji.

z vlastní tvorby

Někdy mám v hlavě nápad, který se musí zrealizovat a moc děkuji všem, kteří mě podporují a jdou do toho se mnou.  

1900,- Kč

10 fotografií

2200,- Kč

15 fotografií

2500,- Kč

20 fotografií

Recenze

"Mezi svatebními fotografy jsme si vybrali Blanku, protože se nám líbila barevnost jejích fotek. Na schůzce jsme zjistili, že jsme na stejné vlně a hned jsme věděli, že je náš člověk 🙂 Předsvatební i svatební focení jsme si moc užili, vše bylo přirozené a užili jsme si u toho srandu 🙂 Blance patří velký dík za krásné fotky a super atmosféru při focení!"
svatební focení
Luděk
"Milá, obětavá a hravá fotografka, se kterou se člověk nenudí. Její práce je profesionální zároveň s lidským přístupem. Do ničeho nenutí a vždy se snaží dosáhnout maxima, aby byly obě strany spokojené. Nádherné fotky! Vřele doporučuji!"
Lim
"Moc milá, obětavá pí. fotografka. Moc hezké fotky! V případě, že budeme chtít nějaké jiné profifotky, tak se určitě vrátíme!"
Zdislava
"Děkuji za krásné focení, mohu jenom doporučit, velká zábava při focení, profesionální přístup a také velká různorodost fotek. S přítelkyní jsme si to užili a jsme spokojeni s výslednými fotkami. Těším se na další focení"
Vítek