Svatba

Zamilovaní

Tak zamilovaný krásný a mladý pár jsem dlouho neviděla – oči měli opravdu jenom pro sebe. Je pravdou, že někdy museli na mě mrknout, ale jinak … hleděli jen a jen na sebe. Tolik něžnosti, ohleduplnosti a pozornosti – přeji jim z celého srdce, aby jim to vydrželo co nejdéle. Bylo mi ctí, být při tom, když si řekli své ANO.

..a proč ne, celému focení to dalo náboj

svatební focení

Déšť (?) - komu by vadil

I přesto, že pršelo, byla nálada díky novomanželům skvělá – prostě jsme byli naladěni na jedné vlně, a to je velice důležité.

nevěsta a ženich

Přátelé

Zda-li máte skvělé přátele, uvidíte jen na svatbě a hlavně při hostině – jsou to právě oni, kdo pro Vás připraví spoustu krásných překvapení. Důležité je, aby nebyla NUDA … a tady tedy rozhodně nebyla.

Láska je věčná

„Až teprve naše společná láska mi ukázala, co je v životě důležité. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci. S Tebou jsem poznal, co to znamená opravdu milovat a jaké to je, když je moje láska opětována…“ — William Shakespeare

novomanželé

Jejich sen se splnil

Žili a pracovali proto, aby nakonec jeden druhé našel a dále šli životem po společné cestě. Příjemní novomanželé, to se pak fotí úplně samo. Děkuji Vám přátelé, že jsem mohla zvěčnit Váš velký den, kdy jste si řekli své ANO.

svatba v kostele

Svatba v kostele

Splnil se mi sen, fotila jsem svatbu v kostele ….bylo to úchvatné a moc Vám děkuji, že jsem to byla právě já, kdo novomanžele zvěčnil na svůj fotoaparát.

snoubenci focení

"To je ticho

"To ticho ... pšššt ... slyšíte ho ... zastavte se a poslouchejte."

blanka musílková

novomanželé
nevěsta
snoubenci svatba
BM foto
S respektem k přírodě

.

BMfoto
S respektem ke své technice

.

BM foto
S respektem k Vašemu času

.

error: TO NE!!!