mini focení

Není nic hezčího než fotit maminku s miminkem. Tolik lásky, něhy a krásy, co je vždy kolem těchto bytostí je až neuvěřitelné. Nejlepší je jít jen tak světem, povídat si, sem tam udělat nějakou fotku – prostě NO STRESS !

Previous
Next

stylové focení

Tyto fotky vznikly na začátku prázdnin v malebném městečku Rabštějn nad Střelou. Dala jsem této sérii název “Odjezd na prázdniny k babičce”. Máte-li i Vy nějaké takové sny, představy, které byste pro sebe, rodiče chtěli zvěčnit, pak mi je napište. Jsem si jistá, že Vaše sny a představy uskutečníme.

minimaxi focení

Z focení mají vždy největší obavu rodiče, jestli to jejich děti zvládnou. Ujišťuji Vás, že zvládnou, děti jsou krásně bezprostřední, a proto jsou na fotkách tak nádherné. Nemusíte tedy mít strach či obavy.

“S láskou k fotografii a s citem pro detail zachytím Vaši přítomnost pro budoucnost Vaší i Vašich dětí.”
Focení dětí, rodin, zamilovaných párů je krásné focení. Nemusíte mít obavy, že to nezvládnete, já Vás povedu, aby naše společné dílo bylo dokonalé a líbivé. Důležité je vědět, co ode mne jako od fotografa požadujete a potřebujete; mezi důležitými informacemi v první řadě je přesně sdělit Váš požadavek, Vaše přání. Nemáte-li požadavek a přání, pak nastupuje kreativita fotografa a Vám nezbývá než mi důvěřovat a věřit, že se věc povede.
portrét
Blanka Musílková

newborn

Focení miminek
Jsou malé, roztomilé, kouzelné, k zulíbání a rychle se mění před očima. Každý den jsou jiné – proto je nejlepší fotit miminko 7 až 14 den po porodu. Toto období je pro Vás jako maminku velice složité a náročné. Je to čas seznamování se. Chci Vám jen říci, že není čeho se bát, i když procházíte jako žena velice složitým a náročným obdobím. Jsem maminka dvou dětí a vím jak k malému miminku přistupovat, proto není třeba se obávat. Ideální je se přihlásit na focení NEWBORN již před porodem, kdy jste sebejistá a víte, co chcete. Vše ostatní nechte již na mě… ráda za Vámi přijedu a miminko nafotím u Vás doma, v místě kde se cítíte jako maminka nejlépe a Vaše miminko také.

focení dětí

Ta jejich bezprostřednost, nevinnost, tu prostě musí každý milovat. Je úžasné, že jste se rozhodli zvěčnit jejich bezstarostné dětství, na které budou dlouhá léta v dospělosti vzpomínat a koneckonců, Vy také. Nabízím focení v přírodě, při hraní, prostě jen tak při procházce. NO STRESS ! Stačí si jen zamluvit termín, zbytek již nechte na mě.  

párové focení

Jsou zamilovaní, vidí jen sami sebe a nic jiného je nezajímá – to je láska, souznění dvou duší, které se našly. Možná mezi ně patříte i Vy a rozhodli jste se, že si dáte dárek, že si věnujete vzpomínku na ta krásná léta plné zamilovanosti, kdy Vám nevadilo spát na úzké posteli, rozházené prádlo po celém bytě, žít v garsonce, v jednom pokoji. Těší mě, že si prohlížíte právě mé stránky a rozhodujete se zda-li ano, nebo ne a já vám říkám ANO, zavolejte, napište mi a vše spolu již domluvíme. Budu se těšit.

Něco na víc

Máte v hlavě myšlenku, obraz, film, fotografii, kterou chcete uskutečnit a zvěčnit? Pak jste tady správně – jdu do TOHO s VÁMI! Dejte nápad a já ho s Vámi zrealizuji.  

Focení těhotných či párů

Navrhněte místo, zamluvte si termín a těšte se na krásné fotky
napište mi
error: TO NE!!!