netvořím, buduji s vámi vaši značku

Založení firmy je jen začátek.

Pomohu Vám Vaší značce vdechnout “život”, “duši”. Již logo může říci mnohé o Vaší firmě, je základním grafickým prvkem od kterého se mnohé odvíjí a někdy vzniká velice dlouho.

Kromě loga navrhnu pro Vás i kompletní firemní styl (corporate identity), do kterého patří vizitky, hlavičkový a dopisní papír, ukázka razítka, polep automobilu, grafický návrh trička atd.

příprava reklamních tiskovin

Dalo by se říci, že bez fotografií se snad ani minulost nestala a totéž platí o tiskovinách – bez tiskovin není akce!

Připravím pro Vás líbivé reklamní tiskoviny, příspěvky na web, sociální sítě, které nikoho nenechají klidným a zaujmou na první pohled. Tyto mohou být nakombinované fotografiemi, které pro Vás nafotím a grafickým návrhem, který připravím.

příprava prezentací

I Vaše korporátní prezentace potřebuje tvořivou destrukci. Je nutné se odpoutat od zaběhnutého stereotypu.

Po konzultaci, která je velice důležitá, pro Vás připravím prezentaci, která nebude nudná, bude čtivá a jistě investora zaujme a nadchne. Je možné připravit i v anglické verzi.
návrh prezentací
svatební oznámení

návrh nejen svatebních oznámení

Víte jak by mělo vypadat vaše svatební oznámení a přitom ho neumíte dát na papír? Pak mi sdělte své sny, představy a já se pokusím je splnit. Svatební oznámení nemusí být jen graficky znázorněné, můžete si objednat mé fotografické služby a na svatební oznámení se nechat vyfotit.

Read More

Facebook
LinkedIn
WhatsApp

Reklama do časopisu ? žádný problém

error: TO NE!!!